Hakkımızda

DÜĞÜNÜNÜZÜ UNUTULMAZ KILAN DAVETİYE SEÇENEKLERİ
 

1996 yılında Cağaloğlu Güncer Han da, YÜKSEKDAĞ MATBAACILIK olarak başladı girişimci hikayemiz.

2009 Yılında OMAR KUTU olarak fantazi kutu sektöründe faaliyet göstermeye başladık Türkiye'deki bir çok markanın kutu ve ambalajlarını üreterek, müşterilerimizin emeklerine değer katmaya devam ediyoruz.

2010 Yılında FİLİZ YÜKSEKDAĞ DESING markasıyla, davetiye sektöründeki deluxe davetiye tasarım ve üretim ihtiyacına cevap verecek yeni bir ürün grubu geliştirdik. Özel tasarım davetiyeler üreten markamız Filiz Yüksekdağ, Türkiye de ve dünyadaki bir çok A plus müşterinin düğünlerine elçilik etmeye devam etmekte.

Müşterilerinin ''Bizim bulunduğumuz ilde de keşke olsanız'' ısrarları üzerine, 2017 yılında Türkiye'nin ilk ve tek kişiye özel davetiye ve lux davetiye koleksiyonundan oluşan, ''Signature Filiz Yüksekdağ'' davetiye koleksiyonu sektörde çok ses getirmiş, Türkiye'nin farklı illerinde ve dünya ülkelerinde davetiye satış noktalarına giriş yapmıştır.

2018 yılında davetiye sektörüne ''Pink Point Invitation'' markasıyla ulaşılabilir, aynı zamanda tasarım davetiye özelliğinde olan, daha ekonomik davetiye koleksiyonu sunan Filiz Yüksekdağ, ''her bütçeden insanın, tasarım davetiye almaya hakkı var'' diyerek oluşturduğu Pink Point davetiye koleksiyonuyla ezber bozdu.

Pink Point Davetiye markasıyla bayilik vermeye başladı.

''Aşk Kokan Davetiye'' sloganıyla, İşini büyük bir aşk ile yapan ve sevgili çiftlerinin aşklarına elçilik eden Filiz Yüksekdağ markası, Türkiye'nin en kaliteli ve ayrıcalıklı davetiye ihtiyacına cevap veren tek lider markadır.

DAVETİYELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN