Signature Koleksiyonu

YORUMLAR

Sanem Y.
Birlikte çalıştığımız doğum günü davetiye organizasyonum harikaydııı bütün çevrem yaptırmış olduğum davetiyeme hayran kaldı. Çok teşekkür ederim.
Aleyna D.
Doğum günü partim için küçük bir organizasyon düzenledim bunun için davetiye gerekliydi. Aradığım davetiyeyi sizde buldum size ve ekibinize gerçekten çok teşekkür ederim.
Yağmur E.
Kızım için düzenlediğim baby shower partisi için gerekli olan her şeyi yaptım taki davetiyeye kadar o kadar çok kararsızdım ki Filiz hanımın tecrübesi sayesinde kararsızlığım kalmadı teşekkürler
Duru E.
Beklediğimden de güzel farklı dallarda birlikte çalıştığımız 2.davetiye organizasyonu bu. Her seferinde hayran kaldım kesinlikle davetiye ile alakalı işlerinizde Filiz yüksekdağ
Peri Y.
Gerçekten çok hızlı ve profesyoneller. İyiki burdan yaptırmışım davetiyelerimi. Her sey için teşekkürler. Başka bir davetiye organizasyonda tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.
Nazlı Ö.
Mezuniyet davetiyesi bakıyordum açıkcası hiç bir siteye güvenmiyordum taki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine. Telefondaki sıcak samimi sohbetinizle ve bilgilerinizle çok yardımcı oldunuz davetiyem şuan elime geldi her şey harika görünüyor teşekkürler Filiz Hanım.
Selin G.
Yeğenimin doğum günü davetiye organizasyonu için teşekkür ederiz. Tüm ekibin titiz çalışmaları kelimelerle anlatılamaz. Davetiyenizi kusursuz bulmak istiyorsanız kesinlikle Filiz Yüksekdağ davetiye.
Şila D.
Oğlumun doğum günü davetiye organizasyonunda beraber çalıştık ekibinize ve Filiz hanıma teşekkürler :))))
Dila Y.
Mezuniyetim için yaptığınız çeşitli davetiye organizasyonunda firmanıza teşekkür ederim
Necla K.
Doğum günü partim için yapmış olduğunuz davetiyeleri cok beğendim bundan sonra herhangi bir organizasyonda kapınızdayım :)
Seher K.
Kızımın doğum günü davetiyeleri için konuşup anlaştık. Hem ilgili kişiler çok sıcak kanlı hem de çok kaliteli bir firma.
Dursun S.
Şirketimizin açılış davetiyelerini burdan yaptırdım çok beğendim misafirlerim de çok beğendi. Başka bir organizasyonda da sizi tercih edeceğim.Teşekkür ederim Filiz Hanım.
Seda U.
Mezuniyet davetiyemiz için çok doğru bir karar verip Filiz Hanım ile iyi ki çalışmışız diyorum.
Seda Ç.
Sayenizde isteklerimiz gerçek oldu. Tüm evlenecek çiftlere davetiye konusunda destek almaları gereken bir firma olduklarını söyleyebiliriz.
Sema K.
Filiz Hanım işine hakim, detaylara önem veren ve  samimi kişiliğe sahip. Bu yüzden düğün, sünnet, kına, nişan, özel davet organizasyonumuzda davetiye için kesinlikle Filiz Yüksekdağ
Özgü K.
20 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz kızımın doğum günü davetiyesi için çok doğru bir karar verip Filiz Yüksekdağ davetiye ile iyikide çalışmışız diyorum.
Ezgi K.
Benim için çok özel ve aynı zamanda doğum günüm olan nişan günümde sizin gibi profesyonel insanlarla çalıştığım için çok mutluyum. Üzerinden aylar geçmesine rağmen nişan davetiyeme bakıp resmen aşk yaşıyorum teşekkür ederim Filiz Hanım.
Emine Ö.
En mutlu günümüzü kusursuz davetiye organizasyonunuzla teşekkür ederiz. Tüm ekibin titiz çalışmaları kelimelerle anlatılmaz. Bundan sonra başka davetiye organizasyonunda görüşmek üzere :))
Özge O.
Ben Filiz hanımla şirketimin 10.yıl kutlamasının davetiye organizasyonu için çalıştım. Kendisi işini büyük titizlikle yapan çok ilgili biri . Kesinlikle bundan sonraki organizasyonlarımın davetiye seçimlerinde de kendisiyle çalışacağım.
Oya T.
Gerçekten çok hızlı ve profesyoneller.Tereddütte kaldim ama iyiki burdan yaptırmışım.Hersey için teşekkürler. Başka davetiye organizasyonunda tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.
Fatma Y.
Nişan davetiyelerim çok güzel kına ve düğün organizasyonumda görüşmek üzere
Şerife K.
Davetiyelerim çok güzell başka bir organizasyonda görüşmek üzeree :)
Dilek M.
Nişan davetiyesi için Ankara da davetiye çok baktım. Ama; özel tasarım davetiye bulamadım. Bence Ankara ya da bir Filiz Yüksekdağ davetiye açmalısınız. Tasarım davetiyelerinizi görünce iyi ki de İstanbul a gelmişiz dedim. Düğün davetiyemi de şimdiden seçtim haberiniz olsun.
Dila M.
İzmit’ten nişan davetiyesi  sipariş verdik ve sağlam bir şekilde elimize ulaştı güzel bir işçilik. Fotoğraftakilerden farksız teşekkürler Filiz Hanım.  
Burcu B.
Modelin fotoğrafını instagram da gördüm,nişan davetiyesinin bu kadar kaliteli olacağını hiç beklemiyordum, Filiz hanım’ın   ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz  
Eylül M.
Nişan geçeli 1 ay oldu ama davetiyelerim hala konuşuluyor :) Teşekkürler Filiz Hanım.  
Kardelen Ö.
Nişan davetiyesi için eşimle beraber baktık bu işlerden pek anlamamasına rağmen o da çok beğendi size ve ekibinize çok teşekkür ederiz
Bahar Y.
Tüm evlenecek çiftlere tavsiyemdir bende tavsiye üzerine bu siteyi buldum kesinlikle filiz yüksekdağ.
Seval Ş.
Nişan davetiyelerim çok güzel kına ve düğün davetiyemde görüşmek üzere  
Serra T.
Bursadan nişan davetiyesi  sipariş verdik ve sağlam bir şekilde elimize ulaştı güzel bir işçilik. Fotoğraftakilerden farksız teşekkürler Filiz Hanım.
Aleyna Ç.
200 adet nişan davetiye bastırdık müşteri memnuniyeti on üzerinden on gerçektende kaliteli hizmet veriyorlar başarılarının devamını diliyorum teşekkür ederim  
Ecem Ç.
250 tane  nişanım için davetiyeyi bu siteden tercih ettim çook memnun kaldım.
Melike Ş.
Hiç bir sitede görmediğim davetiyeleri gördüm özellikle kadife olan davetiyelerinize hayran kaldım bundan sonraki davetiye işlerimde kesinlikle sizi tercih edeceğim.
Nur K.
Beklediğimdende güzel herseyin kalitesi çok iyiydi gönül rahatlığıyla Filiz Yüksekdağ davetiye diyebilirim  
Zehra S.
Yeğenime süpriz olsun diye ondan habersiz nişan davetiyesini söyledim açıkcası bi yanım hep tereddütteydi ya zevkine hitap etmezse diye ama sizin özel tasarımlarınız ve seçmede yardım ettiğiniz için bunların hepsi ortadan kalktı başta yeğenim olmak üzere herkes davetiyeye bayıldı bundan sonra tek bir davetiyecim var oda sizsiniz  
Feyza Y.
Sizden kişiye özel nişan davetiyesi istemiştim açıkcası bu kadar iyi olacağını hiç tahmin etmemiştim beklediğimden de güzel oldu sağolun güzel insanlar  
Meltem C.
Benim gibi kararsız bir insana seçmekte yardım ettiğiniz için. Teşekkürler nişan davetiyem efsane oldu.
Çağla E.
Tasarımını ve baskısını beğendiğim nişan davetiyemi zamanında teslim olmasıyla birlikte çok mutlu oldum teşekkürler filiz yüksekdağ ve ekibi
Hilal S.
Nişan davetiyem Umduğumuzdan daha güzel.. Kaliteli ve bir o kadar da güvenilir. Teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık..  
Sümeyye K.
Nişan davetiye modelleri arasında kararsız kaldığım anda her türlü isteğimizi kibarca yerine getirmelerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum kendilerine. Gayet şık ve kaliteli. Gözü kapalı güvenebilirsiniz bu firmaya.  
Zerrin A.
Filiz Yüksekdağ nişan davetiyesinden çok memnun kaldım.Fiyat ve kalite bakımında diğer yerlere göre çok daha güzel. Emeğinize sağlık.
Yeşim k.
Nişan davetiyelerimizi aldık cok teşekkur ederim emeginize sağlık çok güzel olmuş hepside.  
Duygu D.
O kadife düğün davetiyeleri…. Tek kelimeyle harika çok beğendim çok teşekkür ederim.
Merve O.
Bu muazzam düğün davetiyelerim için teşekkür ederim.
Gamze İ.
Düğün telaşı falan derken yeni yorum yazabiliyorum eşim ve ben davetiyelerden çok memnun kaldık hatta sadece biz değil gelen misafirlerimiz de ne kadar teşekkür etsek az.
İrem A.
Düğün davetiyemin tasarımı bir harika doğrusu. Ailem arkadaşlarım gerçekten çok beğendi.Evlenecek olan arkadaşım da nerden yaptırdığımı sordu.Çok teşekkür ederim.
Zeynep Ö.
Düğünümde her şey güzel olmalıydı düğün davetiyelerim de öyle zaten tam istediğim gibi oldu eşim,akrabalarım herkes çok beğendi teşekkür ederim Filiz Hanım.  
Tuğba K.
Tasarımına hayran kaldığım düğün davetiyem herkes tarafından çok beğenildi size ve tasarımcınıza teşekkür ederim.
Ebru G.
Nişanım da burayı tercih edeceğim çok güzeller teşekkür ederimm.
Öykü Ö.
Aradığım düğün davetiyesini burdan buldum,neredeyse bütün siteleri gezdim.En güzeli buydu teşekkürler
Selin D.
Güvenilir ve kaliteli bir alışverişti. Güler yüzlü olmanız ve sohbetiniz çok güzeldi. Düğün davetiyelerim de harika.Teşekkür ederim
Ayşe G.
Ba-yıl-dım düğün davetiyelerime. Gerçekten çok memnun kaldım Filiz Hanıma ne kadar teşekkür etsem az.  
Nurhayat K.
Saatlerce seçmeye çalıştık, çay kahve, sohbet derken bir hayli zamanınızı aldık. Ama çok güzel olmuşlar, canlı ve çok kaliteli. Ellerinize sağlık.
Sena E.
Düğünümde herşey çok güzel olmalıydı, tabi ki herkesi davet ettiğim düğün davetiyelerim de! Seçmekte zorlandım ama değdi. Sabrınız ve yönlendirmeleriniz için eşimle birlikte size çok teşekkür ediyoruz.  
Elif N.
Gerçekten çok memnun kaldım zamanında ve sitedeki davetiyenin aynısı hiçbir hayal kırıklığına uğratmadığınız için teşekkür ederim.
Efza D.
Whatsapptan iletişime geçip düğün davetiyem için sipariş verdim, kısa zamanda tam istediğim gibi elime geçti. Çok teşekkür ederim.İzmirden selamlar :)  
İlayda A.
Davetiyelerimi aldım ,herkesten çok güzel yorumlar aldım.Filiz Yüksekdağ davetiyeye çok teşekkür ederim.  
Kübra E.
Sizlere ne kadar teşekkür etsem az düğün davetiyelerim çok kısa bi sürede Almanyaya ulaştı.Davetiyelerimden çok memnunum.Siparişimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.
DAVETİYELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN