Düğün Davetiyesi

YORUMLAR

Duygu D.
O kadife düğün davetiyeleri…. Tek kelimeyle harika çok beğendim çok teşekkür ederim.
Merve O.
Bu muazzam düğün davetiyelerim için teşekkür ederim.
Nurgül T.
Çeşitlerin fazla olması seçmemizi zorlaştırsa da davetiyelerin hepsi birbirinden güzel. Çok kaliteli ve güzeller teşekkür ederim.
Gamze İ.
Düğün telaşı falan derken yeni yorum yazabiliyorum eşim ve ben davetiyelerden çok memnun kaldık hatta sadece biz değil gelen misafirlerimiz de ne kadar teşekkür etsek az.
İrem A.
Düğün davetiyemin tasarımı bir harika doğrusu. Ailem arkadaşlarım gerçekten çok beğendi.Evlenecek olan arkadaşım da nerden yaptırdığımı sordu.Çok teşekkür ederim.
Rabia G.
Düğün davetiyelerim  fiyatına göre harika kalitede, Filiz hanımın ilgisi mükemmel, müşteri ile iletişimi çok iyi, asla pişman olmayacağınız bir davetiyeci, tavsiye ederim
Zeynep Ö.
Düğünümde her şey güzel olmalıydı düğün davetiyelerim de öyle zaten tam istediğim gibi oldu eşim,akrabalarım herkes çok beğendi teşekkür ederim Filiz Hanım.  
Simge A.
Bu güzel günümde bizi yarı yolda bırakmadığınız ve ilginizi,alakanızı eksik etmediğiniz için teşekkür ederim. Düğün davetiyelerim çok güzel.
Duru K.
Düğün davetiyeme hayran kaldım sizi arkadaşlarıma önereceğim.
Şafak A.
Endişelerim vardı ya zamanında yapılmazsa diye çünkü daha önce başka bir sayfa tarafından başıma gelmişti ama filiz yüksekdağ davetiye düğün davetiyemi zamanında yetiştirdi ayrıca davetiyemin bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim ben ve ailem teşekkür ederiz.
Tuğba K.
Tasarımına hayran kaldığım düğün davetiyem herkes tarafından çok beğenildi size ve tasarımcınıza teşekkür ederim.
Sude Ö.
Güvenilir bir site arıyordum ve sizi buldum tüm kararsızlıklarıma rağmen iyi dayandınız bana düğün davetiyemle çok güzel ilgilenmişsiniz ellerinize emeğinize sağlık
Miray Ü.
Güven,kalite ve samimiyet hepsi bir arada biz çok memnunuz  herkese tavsiye ederiz teşekkürler.
Yaren U.
Göstermiş olduğunuz yüksek ilgi ve alakanız için TEŞEKKÜRLER FİLİZ YÜKSEKDAĞ DAVETİYE .
Ebru G.
Nişanım da burayı tercih edeceğim çok güzeller teşekkür ederimm.
Melisa D.
Tek kelimeyle harikasınız herşey istediğim gibi oldu düğün davetiyelerim de! Çok teşekkür ederim.
Şimal A.
Firmadan fazlasıyla memnun kaldım özellikle Filiz Hanım samimi ve güler yüzlüydü.Düğün davetiyelerim de çok güzel ve kaliteli teşekkür ederim.
Öykü Ö.
Aradığım düğün davetiyesini burdan buldum,neredeyse bütün siteleri gezdim.En güzeli buydu teşekkürler
Selin D.
Güvenilir ve kaliteli bir alışverişti. Güler yüzlü olmanız ve sohbetiniz çok güzeldi. Düğün davetiyelerim de harika.Teşekkür ederim
Demet A.
İlgili ve işini güzel yapan bir kurum. Düğün davetiyem çok güzel teşekkürler.
Ayşe G.
Ba-yıl-dım düğün davetiyelerime. Gerçekten çok memnun kaldım Filiz Hanıma ne kadar teşekkür etsem az.  
Pınar D.
Sohbetiniz ikramlarınız ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Düğün davetiyelerimiz de beklediğimizden daha güzel. Tekrar teşekkürler
Nurhayat K.
Saatlerce seçmeye çalıştık, çay kahve, sohbet derken bir hayli zamanınızı aldık. Ama çok güzel olmuşlar, canlı ve çok kaliteli. Ellerinize sağlık.
Leyla T.
Filiz Hanım, düğün davetiyesi işinde tasarımlarınız kadar tecrübeniz de bizi çok etkiledi. Kırtasiyeden almaya benzemiyor. Bir kere olacak, tam olmalı. Herşey için teşekkür ederiz.  
Sena E.
Düğünümde herşey çok güzel olmalıydı, tabi ki herkesi davet ettiğim düğün davetiyelerim de! Seçmekte zorlandım ama değdi. Sabrınız ve yönlendirmeleriniz için eşimle birlikte size çok teşekkür ediyoruz.  
Buket Beyza D.
Çok güler yüzlü karşıladınız ve davetiyeleriniz çok kaliteli teşekkür ederimmm
Elif N.
Gerçekten çok memnun kaldım zamanında ve sitedeki davetiyenin aynısı hiçbir hayal kırıklığına uğratmadığınız için teşekkür ederim.
Efza D.
Whatsapptan iletişime geçip düğün davetiyem için sipariş verdim, kısa zamanda tam istediğim gibi elime geçti. Çok teşekkür ederim.İzmirden selamlar :)  
Beyza K.
Teşekkürler kargom geldi gayet güzeller.
Yağmur G.
Öncelikle tereddütlerim vardı ama Filiz Yüksekdağ davetiye ilgisiyle ve kalitesiyle bu tereddütlerimi aldı. Ve tam zamanında düğün davetiyem geldi çok mutluyum teşekkür ederim.  
Özge Y.
Beklediğimden daha güzel ve kağıt kaliteside çok iyiydi.Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.  
İlayda A.
Davetiyelerimi aldım ,herkesten çok güzel yorumlar aldım.Filiz Yüksekdağ davetiyeye çok teşekkür ederim.  
Kübra E.
Sizlere ne kadar teşekkür etsem az düğün davetiyelerim çok kısa bi sürede Almanyaya ulaştı.Davetiyelerimden çok memnunum.Siparişimle ilgilenen herkese teşekkür ederim.
DAVETİYELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN