Organizasyon Davetiyesi

YORUMLAR

Sanem Y.
Birlikte çalıştığımız doğum günü davetiye organizasyonum harikaydııı bütün çevrem yaptırmış olduğum davetiyeme hayran kaldı. Çok teşekkür ederim.
Aleyna D.
Doğum günü partim için küçük bir organizasyon düzenledim bunun için davetiye gerekliydi. Aradığım davetiyeyi sizde buldum size ve ekibinize gerçekten çok teşekkür ederim.
Yağmur E.
Kızım için düzenlediğim baby shower partisi için gerekli olan her şeyi yaptım taki davetiyeye kadar o kadar çok kararsızdım ki Filiz hanımın tecrübesi sayesinde kararsızlığım kalmadı teşekkürler
Duru E.
Beklediğimden de güzel farklı dallarda birlikte çalıştığımız 2.davetiye organizasyonu bu. Her seferinde hayran kaldım kesinlikle davetiye ile alakalı işlerinizde Filiz yüksekdağ
Peri Y.
Gerçekten çok hızlı ve profesyoneller. İyiki burdan yaptırmışım davetiyelerimi. Her sey için teşekkürler. Başka bir davetiye organizasyonda tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.
Nazlı Ö.
Mezuniyet davetiyesi bakıyordum açıkcası hiç bir siteye güvenmiyordum taki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine. Telefondaki sıcak samimi sohbetinizle ve bilgilerinizle çok yardımcı oldunuz davetiyem şuan elime geldi her şey harika görünüyor teşekkürler Filiz Hanım.
Selin G.
Yeğenimin doğum günü davetiye organizasyonu için teşekkür ederiz. Tüm ekibin titiz çalışmaları kelimelerle anlatılamaz. Davetiyenizi kusursuz bulmak istiyorsanız kesinlikle Filiz Yüksekdağ davetiye.
Şila D.
Oğlumun doğum günü davetiye organizasyonunda beraber çalıştık ekibinize ve Filiz hanıma teşekkürler :))))
Dila Y.
Mezuniyetim için yaptığınız çeşitli davetiye organizasyonunda firmanıza teşekkür ederim
Necla K.
Doğum günü partim için yapmış olduğunuz davetiyeleri cok beğendim bundan sonra herhangi bir organizasyonda kapınızdayım :)
Seher K.
Kızımın doğum günü davetiyeleri için konuşup anlaştık. Hem ilgili kişiler çok sıcak kanlı hem de çok kaliteli bir firma.
Dursun S.
Şirketimizin açılış davetiyelerini burdan yaptırdım çok beğendim misafirlerim de çok beğendi. Başka bir organizasyonda da sizi tercih edeceğim.Teşekkür ederim Filiz Hanım.
Seda U.
Mezuniyet davetiyemiz için çok doğru bir karar verip Filiz Hanım ile iyi ki çalışmışız diyorum.
Seda Ç.
Sayenizde isteklerimiz gerçek oldu. Tüm evlenecek çiftlere davetiye konusunda destek almaları gereken bir firma olduklarını söyleyebiliriz.
Sema K.
Filiz Hanım işine hakim, detaylara önem veren ve  samimi kişiliğe sahip. Bu yüzden düğün, sünnet, kına, nişan, özel davet organizasyonumuzda davetiye için kesinlikle Filiz Yüksekdağ
Özgü K.
20 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz kızımın doğum günü davetiyesi için çok doğru bir karar verip Filiz Yüksekdağ davetiye ile iyikide çalışmışız diyorum.
Ezgi K.
Benim için çok özel ve aynı zamanda doğum günüm olan nişan günümde sizin gibi profesyonel insanlarla çalıştığım için çok mutluyum. Üzerinden aylar geçmesine rağmen nişan davetiyeme bakıp resmen aşk yaşıyorum teşekkür ederim Filiz Hanım.
Emine Ö.
En mutlu günümüzü kusursuz davetiye organizasyonunuzla teşekkür ederiz. Tüm ekibin titiz çalışmaları kelimelerle anlatılmaz. Bundan sonra başka davetiye organizasyonunda görüşmek üzere :))
Özge O.
Ben Filiz hanımla şirketimin 10.yıl kutlamasının davetiye organizasyonu için çalıştım. Kendisi işini büyük titizlikle yapan çok ilgili biri . Kesinlikle bundan sonraki organizasyonlarımın davetiye seçimlerinde de kendisiyle çalışacağım.
Oya T.
Gerçekten çok hızlı ve profesyoneller.Tereddütte kaldim ama iyiki burdan yaptırmışım.Hersey için teşekkürler. Başka davetiye organizasyonunda tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.
Fatma Y.
Nişan davetiyelerim çok güzel kına ve düğün organizasyonumda görüşmek üzere
Şerife K.
Davetiyelerim çok güzell başka bir organizasyonda görüşmek üzeree :)
DAVETİYELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
İLETİŞİME GEÇİN